~~TuBa BüYüKüSTüN FaN CLuP~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~TuBa BüYüKüSTüN FaN CLuP~~

^^TuBa BüYüKÜsTüN FaN CLuP AiLeSiNe HoŞGéLDiNiZ^^

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fanla rın Tuba aşkı Dagları denizleri aştı

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Fanla rın Tuba aşkı Dagları denizleri aştı Empty
MesajKonu: Fanla rın Tuba aşkı Dagları denizleri aştı   Fanla rın Tuba aşkı Dagları denizleri aştı EmptyC.tesi 20 Ara. - 8:19

Tuba Büyüküstün, ilk kez kameralarla Hülya Avşar’ın rol aldığı Molped reklamları sayesinde tanıştı. Burada güzelliğiyle dikkat çeken ve ünlü yönetmen ve yapımcı Tomris Giritlioğlu’nun teklifiyle oyunculuğa başlayan Tuba’yı tüm Türkiye’ye tanıtan iş ise Çağan Irmak’ın çektiği ‘Çemberimde Gül Oyna’ dizisi oldu. Arka arkaya pek çok projede yer alan Tuba, rol aldığı ‘Ihlamurlar Altında’ dizisinin yurtdışındaki yayını nedeniyle artık sadece Türkiye’de değil pek çok ülkede de ciddi bir hayran kitlesine sahip. Ancak genç oyuncu, bu ilgi ve sevgi karşısında şaşkın. Çok sosyal birisi olmayan Tuba, “Fazla gezen, davetlere katılan, dolaşan birisi değilim. Dolayısıyla insanların benim hakkımdaki fikirlerimi sadece internetten öğrenebiliyorum. Benim adıma fan siteleri kurulmuş. Ama teknolojiyle hiç aram yok, internet kullanmasını bile bilmem. Allah’tan arkadaşlarımın yardımıyla internete girip, hakkımdaki yorumları iltifatları okuyabiliyorum. Dolayısıyla bana gösterilen bu dijital sevgiye çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Çocukluk hayali mühendis olmaktı

işte son dönemin en gözde oyuncularından biri olan Tuba Büyüküstün hakkında bilinmeyenler:

çocuklugunda en büyük hayali mühendis olmaktı. Ama o kendini bir anda Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekoru ve Tasarımı bölümünde buldu.

Mütaveze yaşamayı seviyor. Kimi zaman sarı dolmuşlara binip, insanların arasına karışmaktan mutlu oluyor.

Hayatta en sevdiği şey ailesinden sonra Golden cinsi köpeği.

romantık birisi. Aşk şarkılarını ve klasik müziği seviyor.

yurdışında tatil yapmaya bayılıyor. Buralarda bol bol müze geziyor ve tiyatro oyunları izliyor.

En sevdiği oyunculardan biri Şerif Sezer. Onunla her türlü derdini paylaşıyor.

Röportaj vermekten nefret ediyor.

Hobisi ise ekranda ya da sinema perdesinde kendini izlemek. Özellikle ilk zamanlar zorla ellerini yüzüne kapatıp, parmak arasından kendini izlemiş.

Erçin dağ eysen

büyük yazı kullanmak yasaktır....eloşşş
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Fanla rın Tuba aşkı Dagları denizleri aştı   Fanla rın Tuba aşkı Dagları denizleri aştı EmptyC.tesi 20 Ara. - 14:28

Paylasım için saol
!!€liF!!

!!€liF!!

Kadın Mesaj Sayısı : 245
İş/Hobiler : voleybol oynamak
Lakap : caduuuu

MesajKonu: Geri: Fanla rın Tuba aşkı Dagları denizleri aştı   Fanla rın Tuba aşkı Dagları denizleri aştı EmptyC.tesi 20 Ara. - 14:32

saol sinan abi =)
http://www.tuba.yetkinforum.com
AdM!n
Admin
AdM!n

Kadın Mesaj Sayısı : 500
İş/Hobiler : BoŞW€r
Lakap : SeDoŞ

MesajKonu: Geri: Fanla rın Tuba aşkı Dagları denizleri aştı   Fanla rın Tuba aşkı Dagları denizleri aştı EmptySalı 23 Ara. - 14:22

saol sinan
https://tuba.yetkinforum.com

Fanla rın Tuba aşkı Dagları denizleri aştı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Turkey Tuba
» tuba imzaları
» Tuba Büyüküstün İmzaları
» Tuba Buyukustun ayrıldı
» Tuba Büyüküstün Şeffaf Odada