~~TuBa BüYüKüSTüN FaN CLuP~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~TuBa BüYüKüSTüN FaN CLuP~~

^^TuBa BüYüKÜsTüN FaN CLuP AiLeSiNe HoŞGéLDiNiZ^^

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) Empty
MesajKonu: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptySalı 2 Ara. - 20:16

Dublörlük için gittiği Ulak'ta ana kahraman oldu

Dublör olmayı beklerken Cemal Hünal, kendini "Ulak" karakterini canlandırırken bulduğunu söyledi.

Cuma akşamları Kanal D’de yayınlanan "Asi" dizisinde Kerim karakteriyle seyircinin karşısına çıkan Cemal Hünal, atlara aşık bir adam... Çağan Irmak’ın "Ulak" filmine dublör olarak çağrılan Hünal, bir anda kendini filmin isim kahramanı olan Ulak karakterini canlandırırken bulduğunu söyledi.

"Asi" dizisinde Kerim karakterini canlandırıyorsunuz. Peki, sizin hakkınızda bilmemiz gereken daha neler var? Kendinizden bahseder misiniz?

- Amerika’da oyunculuk okuyup, Türkiye’ye döndüm. Buraya geldiğimde televizyonda yer almayı hiç düşünmüyordum. Kardeşimle "Stunbull" adında bir animasyon şirketi kurduk. Güzel animasyon işleri yapmaya başlamıştık. Aslında dizi sektörünü pek de düşünmüyordum, tamamen şans eseri oldu.

Dizide nasıl rol almaya başladınız?

- Önce "Ulak" için dublörlük teklifi geldi. Ata binecek bir deli arıyorlarmış, beni buldular. Kabul ettim ve çekimlere gittim. Çağan (Irmak) beni çok beğendi. Bu sefer asıl hayal kahramanı olan Ulak rolünü bana verdi. Çok güzel bir tecrübeydi. Çalışmadığım zamanlarda da atlarım ve köpeğimi sete götürüp filmin çekildiği yerde kalırdım. 20 gün kadar orada kaldım. Çağan’la çalışmak çok güzel. Ne istediğini çok güzel şekilde aktarabiliyor. Bu da insana güven veriyor. Kafasında çok net resimler vardı, ben de ona güvendim. Sonuç da benim için çok güzel oldu. İlk uzun metrajlı filmim "Ulak"...

Herkes "Ulak"tan çok ümitliydi. "Babam ve Oğlum tadında bir film, yine gişe rekorları kırar" denildi ama pek de öyle olmadı...

- Aslında "Ulak" anlatım tarzı olarak seyirciden çok şey bekliyordu. Genel olarak bizim seyircimiz hazır malzemeye daha alışık. Bu yüzden de sonuç beni rahatsız etmedi. Her filmin kendine özgü bir tarzı var. Çok basit bir şeyle bile seyirciyi etkileyebilirsiniz. "Ulak"tan seyirci ne bekliyordu, ben bunu tam olarak bilmiyorum. Ben filmin içindeydim, başka bir alemden izliyordum.

Seyirci "Ulak"tan ne bekliyordu bilmiyorsunuz. Peki, "Ulak" seyirciye ne veriyordu?

- "Ulak", seyirciye çocukluklarında dinledikleri gibi bir masal veriyordu. Çocuğa fazla bir şey anlatmana gerek yok. O zaten istediği gibi doldurur boşlukları... Çocukların zengin bir hayal güçleri var ve yargısızlar. İşte bizim filmimizin de böyle izlenilmesi gerekiyordu. Ama bu sinema seyircisinin pek alışkın olduğu bir durum değil. Bu, başı ve sonu olan, "Şimdi kötü adam öldü" formatı dışında bir proje... Çok cesurca yapılmış bir film. Belki de bu yüzden seyircinin beklentisini karşılayamadı ama ben yine de iyi yorumlar alıyorum. Önemli olan işin yapılmış olması. Anlaşılması daha uzun sürebilir. "Babam ve Oğlum" da ilk çıktığı zaman çok büyük bir gişe yapmamıştı. Çünkü Çağan hazır formüllerden giden bir yönetmen değil. Böyle olsa gişeye yönelik filmler yapardı. Bu piyasada para kazanmak için yapılan bir proje değil "Ulak"... Çağan’la tekrar çalışabilmeyi çok isterim.

Atlara olan yoğun ilginizin özel bir sebebi var mı? Neden kedi köpek değil de at?

- Ben atlarla yaşamayı seviyorum. Çok yoğun bir paylaşım var onlarda... İnsan ilişkilerine çok yatkınlar... Bir ata asla yalan söyleyemezsiniz mesela. Bu durum beni çok etkiliyor. En önemlisi samimiyet. Benim iki köpeğim, üç tane de kedim var. Samimiyetin ne olduğunu biz hayvanlardan çok doğru bir şekilde öğreniyoruz.

At çiftliklerini de sık sık ziyaret ediyorsunuz yani...

- Çit içinde at binmek hiçbir zaman makul gelmedi bana. Dizi çekimi için Antakya’ya gittiğimiz zaman dedim ki "Atımı kesinlikle buraya getirmeliyim"... At, benim bütün stresimi alıyor.

Asi’de Çağan Irmak sayesinde rol aldım

"Asi" dizisinde Çağan Irmak’ın desteğiyle rol almaya başladınız diyebilir miyiz?

- Elbetteki... Çağan, Tomris Giritlioğlu’yla konuşmuş ve beni çok beğendiğini söylemiş. Teklif geldikten sonra aileme danıştım. Onlar da olumlu baktıktan sonra ’tamam’ dedim.

Oyunculukla ilgili yeni projeleriniz var mı?

Oyunculuğun uzun vadede kariyer planlaması yapabileceğim bir meslek olduğunu düşünmüyorum. Gelen işlere bakıp ancak karar verebilirim. İlla "Önümüzdeki sezon bir projede yer alacağım" diye bir şey yok.
AdM!n
Admin
AdM!n

Kadın Mesaj Sayısı : 500
İş/Hobiler : BoŞW€r
Lakap : SeDoŞ

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyÇarş. 3 Ara. - 10:47

paylaştın için saol onur
https://tuba.yetkinforum.com
!!€liF!!

!!€liF!!

Kadın Mesaj Sayısı : 245
İş/Hobiler : voleybol oynamak
Lakap : caduuuu

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyCuma 5 Ara. - 14:56

evet paylaştın için saol =)
http://www.tuba.yetkinforum.com
AdM!n
Admin
AdM!n

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyPaz 7 Ara. - 15:16

Cool Cool Cool Cool Cool
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyPaz 7 Ara. - 15:38

önemli deel canlarım Very Happy Very Happy
AdM!n
Admin
AdM!n

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyPaz 7 Ara. - 15:52

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyPaz 7 Ara. - 16:14

canlarım lafı yasak onurr:D:d:d:D:D seda özelikleri admınlerın vede uye ısımler nasıl konusulur dıye haber yabıştırmıstı okudumda Very Happy:D: ondan canım lafı yasak mış normalde:D:D:: saka saka ya rahatınıza bakın ama panel susu dıye konulmu bir turlu beraber olamıyouz degılmı ben hergun burdayım artık yenı yuvam burası artık sizi yaramaz arkadaşalrım Very Happy:d..d rahatınıza bakın sızler arkadaşlar Very Happy:d
AdM!n
Admin
AdM!n

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyPaz 7 Ara. - 16:22

Very Happy saol sinan
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyPaz 7 Ara. - 17:13

Very Happy:D:D Very Happy
AdM!n
Admin
AdM!n

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyPtsi 8 Ara. - 13:38

hihiiiii cheers
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptySalı 9 Ara. - 11:15

teşekurler onur sagol umarım daha guzelelrınıde bula bılırız ya bızde
AdM!n
Admin
AdM!n

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptySalı 9 Ara. - 19:42

bu adamı sevmiyom bennn Evil or Very Mad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyÇarş. 10 Ara. - 10:25

nie sevmion kıss her bölüm sırıtarak gezio cocuq Very Happy Very Happy
AdM!n
Admin
AdM!n

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyPerş. 11 Ara. - 10:08

erkek milleti deyil mi kadın şakadan de bu evliliği sürdüremiyoz hemen başka kadınla evlennnn erkek milleti iştee Evil or Very Mad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyPerş. 11 Ara. - 11:03

ßen ßu adama hayranım Cagan ırmak filminde oynadı ISSIZ ADAM filmin adı oyunculugu süper süperrr Cool
AdM!n
Admin
AdM!n

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyPerş. 11 Ara. - 15:47

Evil or Very Mad erkek milleti dilmisiniz hepiniz aynısınızz Evil or Very Mad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyPerş. 11 Ara. - 16:21

Az önce ULAK filmini izledim orda da vardı oyunculugu kesınlıkle harıka Cool
AdM!n
Admin
AdM!n

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyPerş. 11 Ara. - 16:26

aman yesinler
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyPerş. 11 Ara. - 17:24

Very Happy Very Happy
AdM!n
Admin
AdM!n

MesajKonu: Geri: CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)   CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM) EmptyPerş. 11 Ara. - 19:37

hehe

CEMAL HÜNAL (Damat :)) KERİM)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cemal Hünal Röportajı