~~TuBa BüYüKüSTüN FaN CLuP~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~TuBa BüYüKüSTüN FaN CLuP~~

^^TuBa BüYüKÜsTüN FaN CLuP AiLeSiNe HoŞGéLDiNiZ^^

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Moderatör Alımlarımız Başlamıştır

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
!!€liF!!

!!€liF!!

Kadın Mesaj Sayısı : 245
İş/Hobiler : voleybol oynamak
Lakap : caduuuu

Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Moderatör Alımlarımız Başlamıştır   Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Ara. - 18:00

evett abicimm =)
yap yap yap Very Happy
http://www.tuba.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımlarımız Başlamıştır   Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyC.tesi 20 Ara. - 6:55

evet bence arkadaslar onur bence sakadan ad olsa yanı İınsanları sankı heveslendırıyorsunha ama yanlıs anlasılmasında bir sitede hep merak ettigim bişey bu bEnim için kaç tane mod olması gerek bence süper mod hariç ha umarım buna bir cvp verebilirsin ama süpersin saol onur...

Sinan büyük harfle yazmak yasak Exclamation Exclamation Exclamation
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımlarımız Başlamıştır   Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyC.tesi 20 Ara. - 6:59

yada söle diyeblrsnz bence mesela radyo acıldıgında dj yapabilirim sence admınız iki tane süper ne kdr güzell ikitanede modumuz var ama karar tabiki senindir ben sadece dusuncelerimi yazdım aslında bEni alakadarda etmez :d:d:D:D saka ya saka devamlarınızI bekliyoruz gerekirse 10 tane mod koyalım ya :d:d:d:D hadi bakalım onemlı olan sıtemızı ılerletmek uyeleri cogaltmak arkadaslar uyeleri arkadaslarım ben diyorumki bence sizlerde arkadaslarınız buraya davet edin öyle süper bir sitemiz olacaktır. öyle daha cok üyelerimiz olur bence hadi bakalım umarum basarabiliriz bana göre tabi sizler nasıl düsündügünüz bilemem kolay gelsin.

Sinan büyük harfle yazmak yasak diorm hala yazıyorsun türkçe söylüyorum.. Ya-sak.. Exclamation Exclamation Exclamation
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımlarımız Başlamıştır   Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyC.tesi 20 Ara. - 12:11

SENİN Soruna Güzel bir cevap verim ben.YA bak radyoyu sanki keyfimden yapmıyorum.Her kafadan bir ses cıkmasın artık bana bu konuda birtek eloşş yardımcı oldu geri kalan herkes sadece yorum yapıyor,yapabiliyorsanız söleyin yapalım,ama bilmiyorsanız boş yorumlar yapıp bEnim canımı sıkmayın!!!Daha siteye dogru düzgün ugramıyorsunuz bide sızlanıyosunuz!!! ikincisi siteyle ilgilenen kişileri mod yapıyorum ki kimi mod yapacagımıda bEn bilirim,ayrıca bir süper modumuz var ve her konuyla hepinizden cok ilgileniyor,bu konuları sen kafana takma biz hallederiz.gördügün gibi cvp veremeyecegim hiçbir soru yok!!!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımlarımız Başlamıştır   Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyC.tesi 20 Ara. - 19:11

Arkadaslar artık imzalarınız sitede görünüyor bu sorunu hallettim(benım imzamda gördügünüz gibi) Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımlarımız Başlamıştır   Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyPaz 21 Ara. - 10:30

peki onur sende ahklısın tek kişi karışması gerek 3 4 5 6 kışı kaışırsa hem senın kafan karışır hemde işte bizim kafamız karışır degılmı sende haklısın ya hadı bakalım elif kardesim benim hadı bakalım onur arkadasım sizlere guvenıyoruz bu arda da seda hic gözukmez old uya sankı yada ben göremıyorum aynı gune denk olmuyor herhalde bencede onur elif size guvenıyorum ben eadyoyu da inanıyorum kı en kısa zaman da da yabacaksınız
!!€liF!!

!!€liF!!

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımlarımız Başlamıştır   Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyPaz 21 Ara. - 17:21

//sinan// demiş ki:
peki onur sende ahklısın tek kişi karışması gerek 3 4 5 6 kışı kaışırsa hem senın kafan karışır hemde işte bizim kafamız karışır degılmı sende haklısın ya hadı bakalım elif kardesim benim hadı bakalım onur arkadasım sizlere guvenıyoruz bu arda da seda hic gözukmez old uya sankı yada ben göremıyorum aynı gune denk olmuyor herhalde bencede onur elif size guvenıyorum ben eadyoyu da inanıyorum kı en kısa zaman da da yabacaksınız

inş. abicim radyo konusunda inş. olur =) Very Happy evet seda bayadan bari yok Sad özletti kendünüüSad
AdM!n
Admin
AdM!n

Kadın Mesaj Sayısı : 500
İş/Hobiler : BoŞW€r
Lakap : SeDoŞ

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımlarımız Başlamıştır   Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyPtsi 22 Ara. - 15:01

kislar yhaa nette sorun vardi gelemedim yhaaa Crying or Very sad
https://tuba.yetkinforum.com
!!€liF!!

!!€liF!!

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımlarımız Başlamıştır   Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 EmptySalı 23 Ara. - 17:25

kıslar Very Happy saol canım ama onur felan kıs deil ama nese Very Happy
h.g canım özledikk seni =)
AdM!n
Admin
AdM!n

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımlarımız Başlamıştır   Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 EmptySalı 23 Ara. - 19:00

bende sizi özledim jnm arkideşlerim
!!€liF!!

!!€liF!!

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımlarımız Başlamıştır   Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyÇarş. 24 Ara. - 15:03

bizde seni özledi canımmm =)
AdM!n
Admin
AdM!n

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımlarımız Başlamıştır   Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyÇarş. 24 Ara. - 16:32

bnd sizi jnm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımlarımız Başlamıştır   Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyC.tesi 10 Ocak - 22:36

seda sagol ya bayan olduk sonunda kıslar:D önemli degil ya sen mutlu ol yeter arkadasım kankam yanı Very Happy:D seda bu arda da elif yok göremiyorum:?
!!€liF!!

!!€liF!!

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımlarımız Başlamıştır   Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyPerş. 15 Ocak - 19:09

//sinan// demiş ki:
seda sagol ya bayan olduk sonunda kıslar:D önemli degil ya sen mutlu ol yeter arkadasım kankam yanı Very Happy:D seda bu arda da elif yok göremiyorum:?

ehmm....burdayım abicimm Very Happy bensiz olmazz =)
AdM!n
Admin
AdM!n

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımlarımız Başlamıştır   Moderatör Alımlarımız Başlamıştır - Sayfa 2 EmptyC.tesi 17 Ocak - 11:59

ARKADAŞLAR ACİLEN MODERATÖRE İHTİYAÇIMIZ VARDIR

BAŞVURU İÇİN:

EN FAZLA 100 MESAJI OLMALI
DAHA ÖNCE YETENİ OLMALI
KAÇ SAAT ONLİME

Moderatör Alımlarımız Başlamıştır
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2